Petak, 26 travnja, 2024

Jesu li Zmajevi sinoć oštećeni, ovo je dokaz da je gol Italije bio neregularan!?

Reprezentacija Italije sinoć je u Torinu pobijedila BiH sa 2:1 u utakmici kvalifikacija za EP.

Zmajevi su poveli golom Džeke u prvom poluvremenmu, ali je Italija preko Insignea u Verrattija u nastavku došla do potpunog preokreta.

Nakon našeg vodstva pogodak Lorenza Insignea početkom nastavka bio vjerovatno ključni detalj meča. Do kraja su Azuri zabili još jednom što je bilo dovoljno za konačan uspjeh.

Međutim , nakon meča na društvenim mrežama pojavile su snimke koje pokazuju da je prvi pogodak italijanskog tima postignut iz sporne pozicije s obzirom na to da je Federico Chiesa u trenutku udarca bio najbliži golmanu Ibrahimu Šehiću.

On nije imao dodir s loptom, ali u ovakvim situacijama mišljenja sudijskih stručnjaka su oprečna.

Pogledajte snimak i prosudite sami da li su sudije trebale intervenisati na što su nakon meča ukazivali i bh. fudbaleri.