Srijeda, 24 travnja, 2024

Sloboda bolja i od Kaknja

U okviru 24. kola Prve lige FBiH – grupa Sjever, rukometaši tuzlanske Slobode u Mejdanu su, formalno kao gosti, pobijedili ekipu RK Kakanj.

Na kraju prvog poluvremena rezultat je bio 16:28, dok jeposlije 60 minuta slavila naša ekipa rezultatom 28:55.

Pogotke za našu ekipu postigli su Davor Kadić sedam, Admir Kišić i Kerim Torlaković po šestEmir Suhonjić, Semir Memići Adi Omeragić po pet, Darko Ilić, Dino Mehić i Arnad Hamzić po četiri,Mirza Jusufović i Edin Cerićpo tri, Enes Skopljak dva i jedan pogodak postigao je Amer Denjo.

U suparničkoj ekipi pogotke su postigli Admir Bjelopoljak osam, Amar Amitović i Kerim Bašić po pet, Benjamin Hrustić tri, Adnan Čobo i Salih Delić po dva, dok su po jedan pogodak postigli Hidajet Sužanj, Tarik Kubat i Sulejmen Brkić.