Četvrtak, 25 travnja, 2024

Bundesliga: Bayern slavio protiv Hannovera, visoka pobjeda Schalkea

bundesliga-bayern-slavio-protiv-hannovera-visoka-pobjeda-schalkea_1425745977

U okviru 24.kola Bundeslige završeno je pet susreta.Bayern je ostvario novu pobjedu, savladavši Hannover sa 3:1. Domaći su poveli preko Kiyotakea u 25.minuti. Nije se dugo čekalo na poravnanje. U 28.minuti Xabi Alonso je pogodio iz slobodnjaka. Trijumf gostima je donio Muller sa dva gola, prvo iz penala u 61.minuti, te onda u 72.minuti.

Wolfsburg je poražen u Augsburgu. Domaći su slavili sa 1:0, a Vukove je srušio Kohr u 64.minuti.

Schalke je protiv Hoffenheima ostvario visoku 3:1 uz pogotke Fuchsa i dva Meyera, dok je za goste pogodio Volland.

Bičakčić je odigrao cijeli meč, dok je Salihović bio na klupi.

HSV i Borussia Dortmund su odigrali bez golova, dok je Werder u gostima slavio protiv Freiburga.

Mensur Mujdža i Izet Hajrović su meč odgledali sa klupe.