Inter odnio bodove sa Sicilije

Preporučeno

Danas popodne odigrano je sedam susreta italijanske “Serie A”, a najzanimljivije je bilo u Cataniji na stadionu “Angelo Massimino” gdje je doamći tim dočekao milanski Inter.

Palacio zabio dva gola za Inter

Domaćini su već u 19. minutu vodili sa 2:0, a golove su zabili Bergessio i Marchese. Vodstvo su sačuvali do odmora i činilo se da će Inter na Siciliji teško do bodova.
Međutim, samo sedam minuta drugog dijela trebalo je Interu da preko Alvareza smanji rezultat, a potom i izjednači preko Palacia u 70. minutu.

Upravo se čita:  Što se tačno dogodilo kobnog dana? Dani Alves je pet puta mijenjao priču, svaki put nakon novih dokaza!

Igralo se sudijsko vrijeme, kada je Cambiasso asistirao za Palacia koji postiže svoj drugi gol i donosi Interu tri boda.

U ostalim susretima Bologna je savladala Cagliari 3:0, Fiorentina je bila bolja od Chieva, a Sampdoria od Parme. Torino i Palermo su podijelili bodove odigravši bez golova, a u gostima su slavili Udenese protiv Pescare i Atalanta protiv Siene.