Petak, 26 travnja, 2024

Izgubila prvo mjesto, ali je osvojila srca čitave planete

Kenijska trkačica izgubila je prvo mjesto i nagradu od 10 hiljada dolara, ali je zato osvojila srca čitave planete.

Njena humanost ganula je mnoge, a njena priča je obišla svijet.

Kenijska atletičarka pokazala je da zlatna Afrika ima i ljude zlatnog srca, a ne samo rude.

Rizikujući da izgubi trku, ona je usporila i dodala vodu atletičaru sa hendikepom, kojem je u trenutku pozlilo!

Upravo se čita:  Državljani BiH u Njemačkoj ukrali bicikle vrijedne 120.000 eura: Uhvaćeni su, policija objavila kako su "radili"

Kenijka je stigla druga na cilj i nije osvojila nagradu od 10 hiljada dolara, ali je zato mnoge naučila važnu životnu lekciju.