Subota, 20 travnja, 2024

Jadranka Kosor potopila gospodina legitimnog: „Što na ovo kaže domoljub i Dodikov jaran Dragan Čović, kojeg se zove na Pelješki most“

Autor:S.B.

Preporučeno

Plenković nije propustio priliku da “ugosti” lidera HDZ-a BiH Dragana Čovića, koji je s najužim rukovodstvom stranke prodefilirao spojenim mostom.

Ne stišavaju se reakcije nakon upućivanja zamolnice za procesuiranje hrvatskih generala u operaciji “Bljesak”.

Zanimljivo je kako se ponovo o svemu ne oglašava lider HDZ-a BiH Dragan Čović, a na čelu bh. pravosuđa je upravo ministar HDZ-ovac Josip Grubeša, dok glavna tužiteljica Gordana Tadić također uživa HDZ-ovo povjerenje.

Upravo se čita:  Poznata srbijanska voditeljica pronađena mrtva

No, zato je stigla žustra reakcija iz Zagreba, a povodom nove afere oglasila se bivša premijerka Hrvatske i bivša predsjednica tamošnjeg HDZ-a Jadranka Kosor.

„I što ovim zamolnicama iz Bosne i Hercegovine da se progone hrvatski generali veli domoljub i Dodikov jaran Dragan Čović, kojeg se zove na Pelješki most kao skoro najzaslužnijeg čuvara europskih vrijednosti“, upitala je Jadranka Kosor.

Upravo se čita:  Drastična promjena vremena: U Zagrebu za 24 sata temperatura pala za 20 stepeni, u Zagorju snijeg

Podsjetimo, na svečanosti povodom spajanja Pelješkog mosta nije bilo predsjednika Hrvatske Zorana Milanovića, kao ni drugih političara zaslužnih za taj veliki projekt, poput bivše premijerke Jadranke Kosor.

No, Plenković nije propustio priliku da “ugosti” lidera HDZ-a BiH Dragana Čovića, koji je s najužim rukovodstvom stranke prodefilirao spojenim mostom.

“Znači, na spajanje mosta, građenog sredstvima EU, jer smo se za EU vrijednosti nekoć zalagali, bili su pozvani najzaslužniji. I šef stranke iz druge države, prijatelj onoga koji negira genocid i koji sam nije zucnuo na zabranu negiranja i presudu Mladiću”, puručila je ranije Jadranka Kosor.

Zanima li vas ovo?

Komentariši

Izdvajamo

Izdvajamo

“Rezolucija o Srebrenici može biti početak poništenja Daytona i ukidanja entiteta”

Rezolucija, kojom bi se 11. juli proglasio za Međunarodni dan sjećanja na genocid u Srebrenici, te kao takav pronašao...

Još vijesti za vas