Petak, 26 travnja, 2024

“Padni bolan”: Ibra objasnio Kruniću šta je trebao uraditi u kaznenom prostoru

Inter i Milan su sinoć u okviru četvrtog kola talijanske Serije A odigrali veliki gradski derbi, a Milan je slavio sa 1:2.

Igrač meča bio je nezaustavljivi Zlatan Ibrahmović, koji je zabio dva gola, a uspio je promašiti i penal na samom startu utakmice.

Zlatan je pogađao u 13. i 16. minuti. Jedini gol za Inter zabio je Lukaku u 29. minuti.

Naš Rade Krunić ušao je u igru u 62. minuti u timu Milana. Krunić je ove sezone nastupio u sve četiri ligaške utakmice te dva susreta kvalifikacija za Europa ligu.

Posebno zanimljiv detalj je razgovor Zlatana Ibrahimovića i bh. reprezentativca Radeta Krunića poslije meča.

Naime, poslije meča Ibrahimović ga je, prilikom pozdrava, kritikovao zbog jednog poteza na utakmici. I to čini se na bosanskom jeziku.

Pretpostavljamo zbog situacije u kojoj se Krunić našao nakon što ga je s leđa prilikom šuta odgurnuo jedan od defanzivaca Intera. Ipak, reprezentativac BiH je ostao na nogama i šutirao je.