Petak, 29 ožujka, 2024

Pjanić za rođendan postigao pogodak protiv Parme

140402201312mire

Fudbaleri Rome su u zaostaloj utakmici Serije A savladali ekipu Parme rezultatom 4:2. Inače ovaj susret se trebao odigrati ranije, ali je prekinut zbog velikih padavina, te je danas nastavljen od osme minute.

Prvih desetak minuta je bilo pakleno. Prvo je Destro u 10. minuti pogodio stativu, da bi u 12. Gervinho doveo Vučicu u vodstvo.

Upravo se čita:  Selektor Milošević: Poraz jeste bolan za sve nas, ali iz ovoga može graditi nešto

Pogodak Gervinha ”poništio” je Acquah golom u 15. minuti susreta da bi već u sljedećem napadu novu prednost domaćima donio Totti koji je bio precizan na asistenciju Miralema Pjanića. TO je ujedno bio i rezultat prvog dijela.

Na samom startu drugog poluvremena Miralem Pjanić tačnije u 49. minuti i naš reprezentativac Miralem Pjanić se upisuje u listu strijelaca da bi novi pogodak za Vučicu postigao Taddei u 82. minuti susreta.

Ipak, to nije bilo sve na Olimpicu budući da je Biabiany postigao pogodak u 90. minuti susreta i tako postavio konačnih Roma-Parma 4:2.