Petak, 19 travnja, 2024

Sjajni Mirza Teletović srušio Milwaukee

Mirza Teletović sinoć je pružio još jednu odličnu partiju za Brooklyn Nets koji su na svom parketu porazili Milwaukee Bucks rezultatom 104:93.

Arhiv
Arhiv

Teletović ovog puta nije bio starter, ali to mu nije smetalo da postavi novi lični rekord u NBA ligi. Prvo poluvrijeme okončano je prednošću Netsa 48:37, a Teletović je odigrao 14 minuta zabilježivši osam poena, četiri skoka, dvije asistencije i blokadu. Sjajno je pogađao koš gostiju, tačnije bio je bez promašaja.

Mirza je utakmicu je okončao sa 19 poena, od čega pet trojki, a tome je dodao i šest skokova, dvije asistencije i blokadu, što je bilo dovoljno za njegov lični rekord u NBA karijeri po broju poena.