Četvrtak, 28 ožujka, 2024

Srbija podijelila bodove s Kamerunom

Srbija u posljednjem kolu igra sa Švicarskom i za plasman dalje će joj trebati pobjeda.

Srbija ni u drugom meču na Svjetskom prvenstvu u Kataru nije uspjela doći do pobjede, bez koje je ostala na nevjerovatan način.

Tim Dragana Stojkovića remizirao je s Kamerunom 3:3, iako je imao vodstvo od 1:3.

Prvi je poveo Kamerun golom Žan-Čarlsa Kasteljeta (Jean-Charles Castelletto) u 29. minuti, da bi Srbijanci preokrenuli u finišu prvog poluvremena golovima Strahinje Pavlovića (45+1.) i Sergeja Milinković-Savića (45+3.).

Upravo se čita:  Selektor Milošević: Poraz jeste bolan za sve nas, ali iz ovoga može graditi nešto

Aleksandar Mitrović je u 53. minuti poslije fenomenalne akcije pogodio za 1:3 i činilo se kako je Srbija na pragu pobjede.

Međutim, Kamerunci su se otvorili i došli do poravnanja. Prvo je Vinsent Abubakar (Vincent) majstorskim lobom u 63. minuti smanjio na 2:3, da bi tri minute kasnije Erik Maksim Čupo Moting poslije sjajne kontre (Eric Maxim Choupo-Moting) zabio za 3:3.

S, druge strane, Kamerunu preostaje meč s Brazilom.